en

Vítejte v Rokytnici nad Jizerou

Vítáme vás v našem horském městečku nejvyšších hor České republiky s kouzelnou dominantou Lysé hory a Kotle - vítejte v Rokytnici nad Jizerou.


Rokytnice nad Jizerou je rozdělena na celkem 4 části: Horní a Dolní Rokytnice, Františkov a Hleďsebe. Oplívá nádhernou přírodou, která zajišťuje aktivní i pasivní dovolenou či prázdniny.


Chalupa Severka se nachází jen 500 metrů od lyžařského areálu Studenov a pouze 125 metrů od centra města, kde se nachází supermarket, restaurace, půjčovny lyží, .... V blízkosti se nachází největší hotel v obci - Sporthotel Bohemia, kde je možné zařídit stravování. V hotelu se nachází bowling a posilovna.

Nově otevřená sedačková lanovka 300 m od našeho ubytování, svah je vhodný pro rodiny s dětmi a začátečníky.

Naše chalupa vám nabízí dostatek soukromí pro vaši dovolenou. Chalupa nabízí dostatek sportovního využití v zimě a to především sjezdové lyžování, běžkování a sáňkování, v létě si vše především užijí ti co vyhledávají horské tůry, cyklistiku, ale i ti kteří mají rádi relax ve vířivce.

Na léto jsme pro vás nachystali možnost využití bazénu a venkovní vyhřívané vany a také je při rezervaci předem možnost zajistit půjčení elektrokol a podniknout výlety do okolí. 

Adresa objektu

Dolní Rokytnice 243, 512 44 Rokytnice nad Jizerou
chataseverka@email.cz
facebook

+420 608 756 515